32 YILLIK TECRÜBE.

KARŞILIKLI GÜVENE DAYALI 28 YILLIK TECRÜBE

1987 yılından beri çalıştığımız tüm alanlarda temel düşüncemiz ‘’insanların mutlu ve huzurlu geçen her gününe kaliteli ürün ve hizmetlerle katkıda bulunmaktır’’ Misyonumuz bu düşünceye dayanır ve vizyonumuzu bu düşünce şekillendirmektedir. Antalya ili Manavgat ilçesinde bulunan firmamız Ege Deceuninck bayiliğini de üstlenmiştir. Kendi ürün ve hizmet gücümüzü EGEPEN kalitesiyle birleştirip CNC ROBOT sistemleriyle, lider bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan insanlardan aldığımız güçle araştırma geliştirme yaparak daha iyi bir yaşam için çalışıyoruz.

Güvenli, Estetik, Sağlam, Pratik ve Profesyonel...

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

  • KALİTE YÖNETİMİ

    Sabah gülümseyerek uyanıyorsan, ailenle mutlu bir sofrada kahvaltı yapıyorsan, sevdiğin otomobili sürüp, işine gidiyorsan, yaptığın işten keyif alıyorsan, birlikte çalıştığın insanlarla huzurluysan, akşam evine özlemle dönüyorsan, yaşam seni sevgiyle kuşatmışsa, yani kısacası YAŞIYORSAN ve Üçelsan olarak bu yaşama kaliteli ürün ve hizmetlerle katkıda bulunabiliyorsak, işte bizi var eden budur.

    Üçelsan, mutlu ve huzurlu geçen her günümüze katkıda bulunmak amacıyla çalışan bir kuruluştur.

  • MİSYON & VİZYON

    Müşterilerine, çalışanlarına ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olup alanında öncü, yaratıcı, istikrarlı ve insanların refahını geliştirmek için çalışmalarımıza devam etmektedir. Ayrıca Üçelsan, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak, kaliteli ürün ve hizmetler vermeye çalışmaktadır.

    Üçelsan, Egepen gibi güçlü bir firmanın bayiisi olarak en iyi hizmet veren firma rolünü üstlenmektedir. Aynı zamanda Üçelsan kendi üretimleriyle de pazarda aktif bulunmaktadır.

SON REFERANSLARIMIZ

Ali Bey - Maldivler Otel Projesi
Valentine Resort Hotel
Trendy Lara Hotel
Maxx Royal Belek Golf Resort